kurye istanbul logo

Biz kimiz

Kuryeistanbul bir AVB / AlveBırak  markasıdır

Mütemadiyen zamanla yarışıyoruz.
Günümüzde hız ve güven, her türlü iş ve hizmetin temelini oluşturuyor. Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar için ulaşım ve lojistik, hayatın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. İşte “Kurye İstanbul”, hızlı ve güvenilir kurye hizmetleriyle bu ihtiyaçlara en üst düzeyde yanıt vermek için tasarlandı.

Geniş hizmet yelpazesi 
Ulaşım ve teslimat alanında fark yaratan bir hizmet sunan Kurye İstanbul, üç farklı kurye seçeneği ile her türlü gönderiyi en hızlı ve güvenilir şekilde taşıyor.

1. VIP Kurye servisi:
İş dünyasının hızına ayak uyduran VIP Kurye Servisi, acil ve önemli gönderileriniz için tasarlanmıştır. Paketiniz 1 saat 15 dakika içinde varış noktasında. İş veya özel hayatınızda acil ve önemli bir teslimat yapmanız gerektiğinde, VIP Kurye Servisi imdadınıza yetişiyor. Bu hız, özellikle zamanın kritik olduğu durumlarda işinize veya hayatınıza büyük bir avantaj sağlar.

2. Express Kurye servisi
Express Kurye Servisi, daha geniş bir teslimat penceresi sunuyor. Paketinizi 30 dakika içinde alarak 2 saat içinde teslimatı gerçekleştiriyor. Bu seçenek, işlerinizi planlarken esnekliğinizi korumanıza yardımcı oluyor, hızı da göz ardı etmiyor.

3. Aynı Gün Kurye servisi: e-ticaret siteleri için memnuniyetin anahtarı
Aynı Gün Kurye Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmalar ve e-ticaret sitlerinin en büyük yardımcısıdır. İstanbul’un uzak ilçeleri hariç olmak üzere, paketleriniz 1 saat içinde konumunuzdan alınarak gün içerisinde (maksimum 6 saat içinde) müşterilerinizin konumlarına teslim edilir. Bu hızlı ve güvenilir hizmet, müşterilerinize en iyi alışveriş deneyimini sunmanızı sağlar.

Zamanın kıymetini biliyoruz
Kurye İstanbul olarak, hızlı ve güvenilir kurye hizmetleriyle İstanbul’un ritminde yanınızdayız. VIP, Express ve Aynı Gün Kurye seçenekleriyle, gönderilerinizi bizimle güvenle teslim edebilirsiniz. Siz de Kurye İstanbul ayrıcalığını yaşamak için hemen hizmetlerimizi keşfedin!

İSTANBUL'UN UYGUN FİYATLI MOTO KURYE SERVİSİ

Şehrin her noktasına paket gönderin ya da paket alın
Scroll to Top