kurye istanbul logo

Kurye Başvuru Formu

Kuryeistanbul’da kurye olarak çalışma başvurusunda bulunmadan önce lütfen aşağıdaki kriterleri karşıladığınızdan emin olun;

  • Moto kurye olmak için A1 ya da A2 ehliyetine sahip olmanız gerekmektedir.
  • Motor hacmi 50cc’ye kadar olan motosikletinizle kurye olmak için B sınıfı ehliyet (sürücü belgesi) yeterlidir.
  • Kuryeistanbul’dan iş alabilmek için adınıza kayıtlı bir şirketinizin (vergi levhanızın) olması gerekmektedir.

Lütfen aşağıdaki belgeleri eksiksiz olarak yükleyiniz.

Sabıka kaydı son 3 ay içerisinde alınmış olmalıdır.

Sistemlerimizde şu anda İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve Adana şehirleri için başvurular açıktır. Bunun dışındaki şehirlerden de başvuruda bulunabilirsiniz.

Diğer şehirlerden yapacağınız başvurular sistemlerimize kayıt edilip saklanacak ve bulunduğunuz şehirde pozisyon açıldığında tarafınıza aşağıda vermiş olduğunuz cep telefonu numaranızdan ulaşılacaktır. Lütfen cep telefonu ve email adresinizin doğruluğunu kontrol edin.


Çalışma zamanı seçimi. Günde yaklaşık kaç saat çalışabilirsiniz?

Gerçekçi ve dürüst olun. Bu yanıt başvuru sonucunuzu kesinlikle etkilemeyecektir ancak size uygun olan işleri sizin için en uygun olan saatlerde ve günlerde size vereceğiz.

Başvurunuzu tamamladıktan sonra tüm belgeleriniz birkaç gün içerisinde incelenecek ve çalışmak için uygun şartlara sahip olduğunuzda yüz yüze veya online görüşmeye çağrılacaksanız.

Online görüşmelerin bağlantı linki tarafınıza Whatsapp yolu ile iletilecektir. Lütfen cep telefonu numaranızın doğruluğunu kontrol edin.

 

İSTANBUL'UN UYGUN FİYATLI MOTO KURYE SERVİSİ

Şehrin her noktasına paket gönderin ya da paket alın
Scroll to Top